Знищує ворога за півтора кілометра: В Україні розробили новий реактивний вогнемет

В Україні розробили новий реактивний вогнемет

В Україні взялися за створення реактивних піхотних вогнеметів, прицільна дальність пострілу яких досягає майже 1,5 км. Розробку проводить Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, продовжуючи модернізацію лінійки РПВ, зазначають Патріоти України.

За словами керівника одного з відділів підприємства Андрія Саприкіна, йдеться про два нові зразки. Найбільшу увагу привертає вогнемет підвищеної дальності й могутності РПВ-20ПДМ (у габаритах РПВ-16) із прицільною дальністю пострілу до 1500 метрів, який оснастять значно потужнішим термобаричним пострілом.

Прототип РПВ-20ПДМ – вогнемет РПВ-16 із термобаричною бойовою частиною

Зазначається, що підприємство спеціалізується на розробці новітніх зразків боєприпасів для артилерії, інженерних військ і засобів ближнього бою для сухопутних військ, стрілецької зброї.

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...