Через те, що західне фінансування поступово вичерпується, Україна дедалі більше покладає надії на дешеві безпілотники, які можуть точно визначити слабке місце на ворожій цілі. Про це йдеться у матеріалі The Times, передають Патріоти України.
Зазначається, що маленькі, швидкі та маневрені, FPV-дрони оснащені камерами, які пілоти використовують для того, щоб спрямовувати їх точно у слабке місце на ворожій машині, завдаючи шкоди. Для таких пошкоджень інакше знадобилося б десять некерованих артилерійських снарядів.
"Зростання попиту було екстремальним. Я знаю операторів дронів, які вже знищили 600 одиниць бронетехніки, використовуючи по 25-30 безпілотників на день. Їхня кількість вражаюче величезна - жоден інший вид піхоти не може цього зробити", - розповів координатор проекту FPV-дронів Богдан Данилов.
За словами авторів матеріалу, в Україні вважають, що дрони-камікадзе є відповіддю на "нерішучість Заходу" у наданні військової допомоги та боєприпасів. При цьому, маючи дальність дії до 20 км, дрони можуть зупиняти ворожі атаки задовго до того, як вони досягнуть піхоти на передовій. Кожен з них коштує в рази дешевше за 155-мм снаряда. На даний момент майже всі вони купуються у Китаї.
"Ми закуповуємо їх оптом на китайських заводах, якнайбільше. До війни продавали по тисячі на місяць максимум, зараз продають по 20-30 тисяч на місяць", - каже Данилов.
Видання зазначає, що надалі Київ планує виготовляти всі компоненти для FPV-дронів всередині країни. Так, за словами президента Володимира Зеленського, уже цього року в Україні будут виготовлені мільйон дронів.
Чиновники з Німеччини та Польщі потрапили в скандал через селфі, які вони зробили перед похованням Папи Римського Франциска 26 квітня. Про це повідомляють TVN24 і Tagesspiegel, передають Патріоти України. Зокрема, прем'єр-міністр німецької землі Баварі...
Сполучені Штати будуть надалі надавати Україні військову підтримку, а фінансувати постачання зброї будуть країни Європи. Таку думку в етері Еспресо висловив колишній надзвичайний посол США в Україні, директор Євразійського центру при Атлантичній раді С...