"Знищили 60 диверсантів": Кремль відреагував на прорив кордону добровольцями РДК

Міноборони країни-агресорки заявило про «спроби» вторгнення на територію РФ добровольців. Там уже заявили про «відкидання» добровольців та «ліквідацію» десятків з них. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

Так, у російському відомстві стверджують, що нібито «спробі» прориву передував обстріл цивільних об'єктів, що стався близько 3:00 12 березня.

Росіяни заявляють, що добровольці нібито тільки намагалися вторгнутися на територію Росії на трьох напрямках: у районах Одноробівки, Нехотіївки та Сподарюшино. Російські окупанти вже заявили, що «всі атаки відбиті», а добровольці зазнавши суттєвих втрат, «відкинуто, порушень кордону не допущено».

Крім того, нібито регулярні російські війська в районі Одноробівки «знищили до 60 українських терористів», в районі Нехотіївки - три танки і бронетранспортер, а в районі Сподарюшино – два танки.

Крім того, як стверджують у міноборони РФ, з 8:00 до 8:25 також нібито «відбито чотири атаки українських ДРГ», які намагалися прорватися на прикордонну територію в районі населеного пункту Теткіно Курської області. «Завдавши значних втрат, противника відкинуто», - відзвітували у відомстві.

Нагадаємо, сьогодні, 12 березня, російський добровольчий корпус, легіон «Свобода Росії» та Сибірський Батальйон зайшли до Курської та Білгородської областей у рамках спільної операції.

Поволжя знов трясе, тепер у Чебоксарах: Добрі дрони атакували ключовий завод РФ з виготовлення електроніки для БПЛА та ракет (відео)

середа, 26 листопад 2025, 6:11

У ніч на 26 листопада у півмільйонних Чебоксарах, столиці Чуваської Республіки РФ, прогриміла серія вибухів, після чого здійнялася пожежа. У мережі пишуть, що безпілотники атакували ключовий завод електроніки "ВНДІР-Прогрес", передають Патріоти України...

Засвітити такого агента! Москву вже трясе через оприлюднення "плівок Віткоффа"

середа, 26 листопад 2025, 5:58

Репутація Віткоффа і без того дуже неоднозначна, може остаточно рухнути в очах Трампа, якщо "добрі люди" правильно вкладуть у вуха Дональду Фредовичу інформацію поро скандальний злив. А ворогів у Віткоффа в адміністрації президента США більш ніж достатньо