Знищили двох офіцерів: Партизани в Криму підірвали авто Росгвардії

Кримські партизани не сплять, а активно ведуть боротьбу з ворогом. 31 січня вони заявили про знищення в тимчасово захопленому півострові двох офіцерів росгвардії Росії. Про це повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш", передають Патріоти України.

"У нас довгі руки. І ми запустили їх у гніздо опричників кремля – у росгвардію. Наші люди в цій злочинній за своєю суттю організації змогли ліквідувати двох вельми важливих офіцерів росгвардії, які поспішали з Севастополя до Сімферополя. Не доїхали, згоріли в машині", – йдеться в повідомленні.

"Вітаємо наших братів з успішною операцією. Вибухівка хоч і саморобна, але вибухає не гірше за казенну. Молодці", – додали представники руху.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...