Знищили важливий об'єкт: Спецпідрозділ Kraken показав ефективний нічний рейд під Соледаром (відео)

У січні цьогоріч українські військові ліквідували ворожий пункт управління росіян на Соледарському напрямку. Відео операції опублікував спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України Kraken, передають Патріоти України.

«Є операції, про які ми вам не розповідаємо одразу, адже знаходимося в тому оперативному районі, але з часом деякі епізоди все ж таки частково можемо висвітлювати. Це саме той випадок», – пишуть українські захисники.

Як зазначив Kraken, нічна штурмова група їхнього підрозділу за підтримки артилерії знищила передовий пункт управління росіян.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72 бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...