
У Харківській області українські військові провели успішну операцію зі знищення ворога, відволікши його увагу хитрим маневром. Щоб одні підрозділи могли успішно піти у контрнаступ, декілька інших відволікали на себе увагу, імітуючи наступ зі своєї сторони, передають Патріоти України.
Зазначається, що декілька підрозділів українських захисників імітували наступальні дії з кількох флангів. У це же час наступальна операція проводилася з зовсім іншої сторони.
У результаті операції вдалося знищити два танки російських окупантів, одну бойову машину піхоти та до взводу особового складу. З українського боку втрат під час операції нет було. "Завдали їм вогневої поразки і відійшли. Я оцінюю, що робота була виконана на відмінно. Тому що без втрат, це найголовніше", – розповів заступник командира окремого гірсько-штурмового підрозділу ЗСУ Василь.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...