"Знизити напругу" з Москвою та здійснити "акт гуманізму": Коли у Зеленського знов заговорять про відновлення водопостачання для окупованого Криму

Як тільки подібні балачки знов зациркулюють від представників влади, можна буде сказати, що Банкова "моргнула першою" ніж Кремль зі своїм кривавим блефом

Західні ЗМІ та топчиновники продовжують повідомляти про можливу спробу вторгнення з боку Росії. За даними розвідки, напад може статися на початку наступного року, а біля українських кордонів уже зосереджено понад 90 тисяч військовослужбовців, зазначають Патріоти України.

Що кажуть про вторгнення?

З кінця жовтня у західних ЗМІ почали з'являтися матеріали про те, що РФ знову концентрує війська поблизу кордону України. У статтях також публікувалися відео із соцмереж, на яких видно військові ешелони та колони, що перевозять техніку, включно з танками та ракетами.

Цю інформацію 24 листопада підтвердили аналітики із розслідувальної групи Conflict Intelligence Team. Їм вдалося виявити перекидання нової техніки у Воронезькій області, а також пересування ешелонів зі Ставропілля у бік окупованого Криму. За висновками експертів, Москва стягує до кордону техніку "в насторожливій кількості, яку лише з натяжкою можна спробувати пояснити переозброєнням чинних частин".

Чому саме зараз виникла загроза нападу?
  • Вода для Криму

На тлі різкого скорочення доходів росіян та падіння рейтингу Путіна Кремль може зважитися на нове вторгнення для забезпечення контролю над Північно-Кримським каналом, вважає член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

"Питної води на півострові могло б вистачити для задоволення потреб місцевого населення. Однак підконтрольна Росії влада Криму воліє витрачати її на промислові та військові потреби, що призводить до серйозної кризи", – зазначив він в інтерв'ю виданню "Крим.Реалії".

Таку саму думку висловив і керівник військових програм українського Центру глобалістики "Стратегія ХХI" Павло Лакійчук. За його словами, нарощування військ біля кордонів може бути спробою відвернути увагу світової спільноти від ситуації в Криму. На користь цієї версії говорить ще й те, що Росія активно перекидає війська на півострів, починаючи з 15 листопада.

"Однією з військових цілей Путіна є відвертання уваги від дій Росії в Криму, на нашому південному фланзі, і розтягування наших сил оборони вздовж усього кордону (з Росією та Білоруссю. – Ред.). Чим більше її розтягнути, тим менше у нас буде сил і можливостей стримати противника", – додав він.

Чи піддасться режим Зеленського на тиск Москви, чи його зможуть переконати триматись скільки буде потрібно, наразі відповісти важко. Можна сказати лише одне, як тільки з владних та провладних ротів знов поновляться балачки щодо необхідності відновити водопостачання Криму, під різними приводами та аргументами, то ворог перемагає у цій новій ескалації.


Особлива схема: Шольц хоче фінансувати Україну мільярдами лише за рахунок позик

неділя, 19 січень 2025, 6:49

Канцлер Олаф Шольц погодиться на додаткові поставки зброї в Україну на суму три мільярди євро до федеральних виборів лише в тому випадку, якщо вони фінансуватимуться шляхом призупинення боргового гальма, передають Патріоти України. «Допомога можлива ли...

Мріяв замучити до смерті всіх українців: Інженер Київського метрополітену особисто наводив російські ракети на столицю, а до шпигунської мережі залучив навіть рідну матір

неділя, 19 січень 2025, 6:31

Організаторам агентурної мережі російської спецслужби, яка шпигувала за локаціями Сил оборони та коригувала ворожі удари по Києву та Харківській області, оголосили підозри. Про це інформує пресцентр Служби безпеки України, передають Патріоти України. Т...