Золоте дно-2: Журналісти NEXTA опублікували нове розслідування про Лукашенка (відео)

Журналісти видання NEXTA представили другу частину розслідування про Олександра Лукашенка "Золоте дно 2: у тіні диктатора". Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі NEXTA, передають Патріоти України.

"Лукашенко обростає розкішшю за рахунок простих білорусів, а своїм подільникам за дорогі подарунки виписує преференції в бізнесі... Держава в Білорусі стала паразитуючим наростом, що обслуговує інтереси Лукашенка і його найближчого оточення", - зазначають журналісти.

Сім'я Лукашенка і їхні наближені, як йдеться в розслідуванні, мають абсолютну монополію на засоби виробництва й абсолютно не соромляться використовувати для отримання надприбутку білоруський народ, землю і її природні багатства.

Як Лукашенко зробив з Білорусі "країну-прокладку"

Журналісти нагадують, що після введення в РФ продуктового ембарго на допомогу Путіну прийшов Лукашенко зі свитою своїх прикормлених бандитів і заповнив прилавки Росії креветками, ананасами, сирами та іншими продуктами. Так, ЗМІ вдалося виявити контрабандну схему поставок продуктів з ЄС до Росії через Білорусь (через компанію "Бреміно").

На кордоні під час перетину потрібного вантажу ні у білоруських, ні у російських митників не виникає жодних питань, зазначають ЗМІ. У самий пік контрабанди санкційки (2014-2019 рр.) кількість таких машин коливалася від 2 до 3 тис. на місяць.

Крім того, наближені до Лукашенка люди встановили і в Білорусі, і в РФ власну квіткову монополію. "А страждають від цього насамперед як білоруські, так і російські підприємці, а також бюджети обох країн", - зазначають журналісти.

Наближені до Лукашенка впливові люди

"Олександр Косинець знову почав з'являтися в компанії узурпатора. Свого часу заради нього навіть змінили так звану структуру адміністрації президента. Він керує всіма зв'язками щодо медицини... Або, наприклад, Володимир Андрейченко - один з важливих "рішал" всіх питань", - йдеться у розслідуванні.

Крім того, журналісти розповіли про європейських лобістів, які підтримують Лукашенка.

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.