
Хірург з Маріуполя став заручником російських загарбників в окупованому Маріуполі. Він пригадує, що росіяни спочатку справді думали, мовляв, вони тут когось "рятують". За словами чоловіка, коли окупанти прийшли, були переконані, що "звільняють" українців. Вони поводились як зомбі, передають Патріоти України.
Люди говорили росіянам, що вони знищили їх дім, відібрали роботу, а в багатьох людей – здоров'я і життя. Ті повторювали пропагандистську мантру "ми вас звільнили від хунти". Говорили нісенітниці. Мовляв, в українських школах 6-річних дітей вчать робити коктейлі молотова.
Вони зомбі. Це нема з ким говорити. Я не можу сприймати їх як людей, – наголосив лікар. Чоловік розповів, що на кожному поверсі лікарні стояли по 3 окупантів. Вони були там цілодобово й вірили, що "охороняють". Однак невідомо, від чого.
Крім того, чоловік пригадує, що російські бійці на блокпостах нагадували розбійників. Вони просили сигарети та їжу. Перевіряли загарбники все: телефони, багажник, бардачок, документи, всі речі. З деякими людьми дуже жорстко поводилися. Роздягали та шукали синяки від автомата
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...