Зомбує чи сама зазомбована батьком? Журналіст показав листування дочки Путіна (фото)

Дочка президента РФ Володимира Путіна Марія Воронцова, ймовірно, є учасником одного з чатів випускників МДУ і висловлюється там на політичні теми. Про це повідомляє журналіст Дмитро Колезєв, якому один з учасників цього чату передав скріншоти з її повідомленнями, передають Патріоти України.

Журналісту підтвердили кілька людей, що Марія Воронцова бере участь у листуванні під ім'ям Maria V. Вступивши в чат випускників факультету МДУ восени 2021 року, вона представилася як Марія Воронцова.

У чаті перебувають понад 170 осіб і старожили чату "періодично попереджають новеньких, якщо хтось з Воронцовою починає дуже сильно сперечатися".

За даними журналіста, багато висловів Воронцової співзвучні за змістом риториці Путіна. "Нікому на Заході не потрібна наша країна процвітаючою. Завжди робилося все можливе, щоб цього не допустити. І надалі буде робитися. І якщо раптом вийде, а вже майже вийшло в 90-е, і Росія стане-таки повноцінним сировинним придатком США і ЄС, я подивлюся, кого ви будете звинувачувати за те, що ми живемо не в процвітаючій економіці. Діти малі, чесслово", - пише вона.

"Ми зараз не німці в 30-х. Більше схожі на тих, кого вони виганяли якраз", - стверджує вона в іншому листуванні.

Maria V також пише, що в 90-ті Росія імпортувала зерно. "Це ж позорище. Тепер ми - один з головних експортерів. Це теж на порожньому місці? Так, начаклували. Є проблеми у нас? Є, ніхто і не заперечує. І зрадників багато, і корупція є, і бюрократія жахлива. Питання: де цього всього немає?", - вважає Воронцова.

Вона критикує співрозмовників за використання слова "анексія" щодо приєднання Криму до Росії, називаючи подію "волевиявленням народу". "НАТО ніколи не залишить Крим без військової бази, якщо добереться до нього", - припускає вона.

Дочка Путіна постійно повторює риторику російської влади про американські лабораторії на території України. Вона вважає, що ЦРУ керують російськими ЗМІ та опозицією. Крім того, вона іноді реагує на репліки учасників про Путіна, але не каже, що це її батько.

Над Бахмутом збили російський штурмовик Су-25 (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 12:52

У небі над Бахмутом українські прикордонники успішно збили російський штурмовик Су-25. Ворожий штурмовик прикривав з повітря піхоту, яка наступала на лінію оборони захисників. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передають Патріоти України. . "ПЗРК одн...

Голова суду на Харківщині агітувала колег переходити на бік окупантів (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 11:59

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо очільниці Вовчанського районного суду, обвинувальний акт направлено до суду. Слідчі встановили, що Ірина Уханьова активно допомагала росіянам створювати місцеву окупаційну судову установу...