"Зоряні війни" стануть реальністю? Трамп анонсував появу у США "найвеличнішої зброї в історії", в яку "сам досі не міг повірити"

Президент США Дональд Трамп під час спілкування з журналістами заявив, що у Штатів невдовзі з'явиться "найвеличніша зброя в історії", зазначають Патріоти України.
За словами Трампа, він вже встиг оцінити всю потужність нового озброєння та "досі не може повірити в це".
"Незабаром ми висадимося на Марсі, і у нас буде найвеличніше озброєння в історії, яке можна уявити. Я вже бачив розробки, навіть я не можу повірити в це", - зокрема заявив президент.
Дональд Фредович не розкрив ніяких подробиць щодо суперзброї майбутнього. Однак безумовно надихнув його на заяву успішний пуск до МКС новітнього пілотованого корабля Crew Dragon до МКС новітнього пілотованого корабля Crew Dragon. Отже з якоюсь долею вірогідності можна припустити, що нова зброя якось пов'язана з цією подією.

"Наши ребята вывезли хозяина этого дома, был богатый и против "республики": Найманець "ДНР" розповів про вбивства цивільних (відео)

неділя, 7 березень 2021, 13:58

Бути забезпеченою людиною та проти "русского мира" - це смертельно небезпечне поєднання на окупованих територіях. Володимир Веселкин, глава військово-цивільної адміністрації Зайцевого, опублікував на своїй сторінці в Фейсбук відео, на якому представник...

Хіти тижня. "Украина и Россия разошлись на развилке и больше уже не сойдутся. Глубина деградации РФ может опережать даже самые смелые прогнозы", - Казарін

неділя, 7 березень 2021, 13:00

"Не надо обсуждать российскую оппозицию. Потому что в России нет оппозиции. Все просто. Оппозиция должна бороться за власть, а в России это невозможно. Политическое поле силовики каждый день удобряют машинным маслом. Несистемные ребята не имеют ни един...