Зовсім не через "бунти": Військовий експерт пояснив, чому російські генерали не хочуть масштабної мобілізації в РФ

Російські генерали не наважуються проводити загальну мобілізацію в Росії, адже тоді розкриється, що військові бази в основному ними розкрадені і війська не будуть забезпечені. Таку думку висловив військовий експерт і директор проекту New Geopolitics Research Network Михайло Самусь у коментарі "Еспресо", передають Патріоти України.

"У Росії не проводиться загальна мобілізація і для цього є свої причини. Я впевнений, що російські генерали знають, що за 30 років багато вкрадено на базах зберігання, які стояли і за Уралом, і до Уралу. Тому вони не хочуть загальної мобілізації росіян. Адже мало набрати 200-300 тисяч осіб, їх треба забезпечити всім необхідним: озброєння, спорядження, ресурси і т. д. З цим не впоралися", - зазначив він.

Самусь додав, що російськими генералами точно опанували шапкозакидацькі настрої. І тому вони були впевнені, що зможуть воювати зовсім без проведення загальної мобілізації.

"Росіяни ще в 2010 році прийняли доктринальні положення, в яких говориться, що російська армія переходить на так звані з'єднання і частини постійної готовності. Вони вирішили, що на пострадянському просторі вони настільки потужні, так домінують, що можуть собі дозволити воювати по частинах постійної готовності без проведення загальної мобілізації. Зараз ми бачимо, що росіяни пропустили всі терміни мобілізації, щоб підготувати хоча б на мінімальному рівні своє військо. Тому зараз росіяни можуть вдаватися до прихованих наборів у військові підрозділи", ‒ підсумував він.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...