
Міністр оборони Росії Андрій Бєлоусов використав телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном, 12 липня, щоб повторити російські погрози. Він, зокрема, намагався змусити США відмовитися від підтримки України. Про це пише ISW, передають Патріоти України.
Зазначається, Остін наголосив Бєлоусову на важливості підтримки ліній зв’язку на тлі тривалої війни Росії проти України, а Бєлоусов обговорив "запобігання загрозам безпеці" та зменшення "ризику можливої ескалації".
Остін і Бєлоусов провели свій перший телефонний дзвінок 26 червня, і Бєлоусов випустив такі ж розпливчасті погрози про "небезпеку подальшої ескалації", якщо Сполучені Штати продовжать постачати зброю до України. "Російські офіційні особи постійно використовують розпливчасті погрози ескалації проти Сполучених Штатів чи інших західних країн як частину зусиль, щоб перешкодити підтримці Заходом України", - йдеться в повідомленні.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...