Зозуля розповів, хто найбільше пожертував для ЗСУ з українських спортсменів, сума вражає

Нападник іспанської "Фуенлабради" Роман Зозуля розповів, хто робив найбільш грошові внески у його фонд серед спортсменів із України, передають Патріоти України.

Так, 32-річний нападник назвав імені трьох українських спортсменів, які найбільше пожертвували на рахунок благодійного фонду, який допомагає українським бійцям. Про це Зозуля розповів у інтерв'ю ПРОФУТБОЛ Digital.

Зокрема, форвард виділив двох гравців збірної України – Олександра Зінченка та Віталія Миколенка. Однак найбільші пожертви у фонд зробив найкращий гравець у Counter-Strike Олександр Костилєв на прізвисько "S1mple".

"На старті ми скидалися, і Зінченко одразу дав 25 тисяч фунтів, Миколенко ще. Усі хлопці скидаються. Я їх одразу додав до групи, де сказав, щоб кожен відзначив, скільки може зараз скинути грошей.

Хтось одразу давав 15 тисяч, хтось – 30 тисяч, хтось – 20 тисяч євро. На мій фонд найбільший донат був від "S1mple". Знаєте – найкращий гравець у СS, Олександр Костилєв. Він одразу дав 1 мільйон гривень і 15 тисяч доларів. І це лише у перші дні війни", - сказав Зозуля.

Путіну доведеться "взять пад казирьок"? - ​Зеленський оголосив про режим тиші у війні, починаючи з 6 травня

вівторок, 5 травень 2026, 12:59

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна оголошує про запровадження режиму тиші починаючи з 00:00 у ніч із 5 на 6 травня, передають Патріоти України.

"Абсолютний цинізм – просити про тишу для проведення пропагандистських святкувань": Зеленський висловився про запит Путіна на перемир'я для параду Побєдобєсія у Москві

вівторок, 5 травень 2026, 11:41

"Вночі росіяни атакували енергетичну інфраструктуру на Полтавщині. І дуже підло вдарили повторно ракетою, коли на місці вже були працівники ДСНС – ліквідовували пожежу. Станом на зараз відомо про десятки поранених. На жаль, чотири людини було вбито і с...