Зрада не пройшла: Болгарія відмовилась від нових контрактів з "Газпромом" і залишається вірною постановам ЄС

Після відставки уряду російське лоббі на чолі з президентом намагається продавити рішення енергетичної проблеми всупереч позиції ЄС. Але у Брюсселі достатньо механізмів фінансового впливу на Софію, аби спрямувати болгар до визначеного курсу.

Болгарія відмовляється вести переговори з російським "Газпромом" щодо нових контрактів, передають Патріоти України.

Країна зацікавлена в участі спільних закупівель енергоносіїв у рамках Енергетичної платформи ЄС, заявив повідомляє тимчасовий віцепремʼєр Болгарії Христо Алексієв під час відеоконференції з гендиректором енергетичного директорату Єврокомісії Дітте Юль-Йоргенсеном, передає пресслужба уряду.

"Уряд Болгарії не має наміру вести переговори про новий короткостроковий, середньостроковий або довгостроковий контракт з Газпромом", - пишуть у повідомленні.

За його словами, такі рішення не повинні ухвалюватися тимчасовим урядом, який зараз керує країною. Також він повідомив представникам Єврокомісії про дії, вжиті кризовим штабом уряду Болгарії для подолання потенційної енергетичної кризи. Ідеться про завершення будівництва інтерконектора між Болгарією та Грецією та введення його в експлуатацію до 1 жовтня.

Окрім цього, наголосив про фінансову підтримку болгарського оператора "Булгаргаз" та пошук економічних механізмів для встановлення оптимальної ціни на природний газ для підприємств та домогосподарств.

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...

Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

четвер, 9 лютий 2023, 9:40

Австрійський військовий аналітик Том Купер вважає, що попри численні прогнози, якогось "супервеликого" наступу держави-терориста Росії на Україну бути не може - навіть на Донбасі. З таким завданням не впорається логістика російської армії, передають Па...