
Болгарія відмовляється вести переговори з російським "Газпромом" щодо нових контрактів, передають Патріоти України.
Країна зацікавлена в участі спільних закупівель енергоносіїв у рамках Енергетичної платформи ЄС, заявив повідомляє тимчасовий віцепремʼєр Болгарії Христо Алексієв під час відеоконференції з гендиректором енергетичного директорату Єврокомісії Дітте Юль-Йоргенсеном, передає пресслужба уряду.
"Уряд Болгарії не має наміру вести переговори про новий короткостроковий, середньостроковий або довгостроковий контракт з Газпромом", - пишуть у повідомленні.
За його словами, такі рішення не повинні ухвалюватися тимчасовим урядом, який зараз керує країною. Також він повідомив представникам Єврокомісії про дії, вжиті кризовим штабом уряду Болгарії для подолання потенційної енергетичної кризи. Ідеться про завершення будівництва інтерконектора між Болгарією та Грецією та введення його в експлуатацію до 1 жовтня.
Окрім цього, наголосив про фінансову підтримку болгарського оператора "Булгаргаз" та пошук економічних механізмів для встановлення оптимальної ціни на природний газ для підприємств та домогосподарств.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....