Зрада по-скрепному: У Придністров'ї паніка через "хитрий план" Додона та "зраду" Москви

Російські військові на навчаннях в Придністров'ї

Західні країни наполягатимуть на реінтеграції Придністров'я і Молдови, щоб домогтися виведення з берегів Дністра російських військ. Про це в Facebook написав депутат парламенту Придністров'я, політолог Андрій Сафонов. Його швидко підтримали "патріоти" "першої гібридної республіки" Росії, зазначають Патріоти України. "Молдовські олігархи скидаються, приходить черга придністровських!. На ділі перед нами - замовлення: вселити Росії ідею підпорядкування Придністров'я Молдові, після чого вибити Росію з Дністра. Видалити війська Росії - в першу чергу," - пише на своїй сторінці Сафонов.

Він вважає, що це замовлення нездійсненне. На його думку, в Росії відомо, що всі політики Молдови виступають або за вивід, або за евакуацію російських солдатів і офіцерів з Придністров'я, прикриваючись гаслом т.зв. Конституційного нейтралітету.

Без російських солдатів і Молдова, і Придністров'я опиняться під контролем США і Румунії. Американці і румуни без російської противаги намагатимуться замкнути навколо Росії вогняну дугу з ворожих їй режимів, - пише Сафонов.

На думку політолога, нинішні провідні політики Молдавії хотіли б включити Придністров'є до складу унітарної країни, тому вони категорично заперечують ідею федералізації.

Навіть якби якимось дивом всі політики Молдови - від Санду до Додона - сказали федералізації так! , То це означало б, що проводиться вона буде в рамках зазначеної Угоди та без російських військ. Зрозуміло, і без участі в євразійському інтеграційному проекті.

Федералізація означала б не тільки ліквідацію Придністровської державності, але і вихід Росії з південного заходу колишнього Радянського Союзу. Ось чому Придністровська Молдавська Республіка була, є і залишиться незалежною державою, - підкреслив депутат.

Хіти тижня. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 19 вересень 2019, 15:30

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...

Хіти тижня. Будуть знати Богдана: Голова офісу Зеленського "скрутив дулю" Нідерландам

четвер, 19 вересень 2019, 15:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан сказав, що у Росії і Нідерландів, які просили Україну не видавати РФ фігуранта справи про катастрофу MH17 Володимира Цемаха, "дуже тісні відносини". Зокрема, Богдан своєрідно відповів на питання, чи вплине в...