Зрада по-скрепному: У Придністров'ї паніка через "хитрий план" Додона та "зраду" Москви

Російські військові на навчаннях в Придністров'ї

Західні країни наполягатимуть на реінтеграції Придністров'я і Молдови, щоб домогтися виведення з берегів Дністра російських військ. Про це в Facebook написав депутат парламенту Придністров'я, політолог Андрій Сафонов. Його швидко підтримали "патріоти" "першої гібридної республіки" Росії, зазначають Патріоти України. "Молдовські олігархи скидаються, приходить черга придністровських!. На ділі перед нами - замовлення: вселити Росії ідею підпорядкування Придністров'я Молдові, після чого вибити Росію з Дністра. Видалити війська Росії - в першу чергу," - пише на своїй сторінці Сафонов.

Він вважає, що це замовлення нездійсненне. На його думку, в Росії відомо, що всі політики Молдови виступають або за вивід, або за евакуацію російських солдатів і офіцерів з Придністров'я, прикриваючись гаслом т.зв. Конституційного нейтралітету.

Без російських солдатів і Молдова, і Придністров'я опиняться під контролем США і Румунії. Американці і румуни без російської противаги намагатимуться замкнути навколо Росії вогняну дугу з ворожих їй режимів, - пише Сафонов.

На думку політолога, нинішні провідні політики Молдавії хотіли б включити Придністров'є до складу унітарної країни, тому вони категорично заперечують ідею федералізації.

Навіть якби якимось дивом всі політики Молдови - від Санду до Додона - сказали федералізації так! , То це означало б, що проводиться вона буде в рамках зазначеної Угоди та без російських військ. Зрозуміло, і без участі в євразійському інтеграційному проекті.

Федералізація означала б не тільки ліквідацію Придністровської державності, але і вихід Росії з південного заходу колишнього Радянського Союзу. Ось чому Придністровська Молдавська Республіка була, є і залишиться незалежною державою, - підкреслив депутат.

Відверто натякнув на "вагнерівців": Лукашенко заявив, що в центрі Мінська хотіли організувати "бійню"

вівторок, 4 серпень 2020, 19:45

Президент Білорусі зазначив, що не вірить, нібито подорожувати у Стамбул зручно через Мінськ. Бойовики ПВК «Вагнер» затримані в Білорусі зізналися, що їх направили в РБ і сказали чекати подальших вказівок. Про це заявив глава РБ Олександр Лукашенко в с...

Ніж в спину від "братушек" і азійських "братів": Сербія обрала китайські FK-3 замість російських С-300

вівторок, 4 серпень 2020, 19:40

Сербська армія отримає зенітно-ракетну систему китайського виробництва HQ-22 (FК-3 в експортному варіанті) замість російських комплексів С-300. Закупівля відбулася в рамках відповідного договору, на що вказує Річний звіт про діяльність публічної компан...