Зрада по-скрепному: У Придністров'ї паніка через "хитрий план" Додона та "зраду" Москви

Російські військові на навчаннях в Придністров'ї

Західні країни наполягатимуть на реінтеграції Придністров'я і Молдови, щоб домогтися виведення з берегів Дністра російських військ. Про це в Facebook написав депутат парламенту Придністров'я, політолог Андрій Сафонов. Його швидко підтримали "патріоти" "першої гібридної республіки" Росії, зазначають Патріоти України. "Молдовські олігархи скидаються, приходить черга придністровських!. На ділі перед нами - замовлення: вселити Росії ідею підпорядкування Придністров'я Молдові, після чого вибити Росію з Дністра. Видалити війська Росії - в першу чергу," - пише на своїй сторінці Сафонов.

Він вважає, що це замовлення нездійсненне. На його думку, в Росії відомо, що всі політики Молдови виступають або за вивід, або за евакуацію російських солдатів і офіцерів з Придністров'я, прикриваючись гаслом т.зв. Конституційного нейтралітету.

Без російських солдатів і Молдова, і Придністров'я опиняться під контролем США і Румунії. Американці і румуни без російської противаги намагатимуться замкнути навколо Росії вогняну дугу з ворожих їй режимів, - пише Сафонов.

На думку політолога, нинішні провідні політики Молдавії хотіли б включити Придністров'є до складу унітарної країни, тому вони категорично заперечують ідею федералізації.

Навіть якби якимось дивом всі політики Молдови - від Санду до Додона - сказали федералізації так! , То це означало б, що проводиться вона буде в рамках зазначеної Угоди та без російських військ. Зрозуміло, і без участі в євразійському інтеграційному проекті.

Федералізація означала б не тільки ліквідацію Придністровської державності, але і вихід Росії з південного заходу колишнього Радянського Союзу. Ось чому Придністровська Молдавська Республіка була, є і залишиться незалежною державою, - підкреслив депутат.

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...

Путін "крепко обиделся" за Ху*ло: Російський телеканал зняв з ефіру серіал "Слуга народу" після одного дня показу

четвер, 12 грудень 2019, 0:00

Незважаючи на "правильні меседжі" про "послати" МВФ подалі та "шахтеры Донбасса помогают львовским", особисті шпильки володарю Кремля перевісили ідеологічні аргументи недоімперіалізму. Російський телеканал ТНТ прибрав з телеефіру український серіал "Сл...