"Зрада" з виборами: Мер Дніпра Філатов розкритикував владу

Влада втратила всі шанси на зміну країни і намагається скасувати місцеві вибори через те, що грошей в бюджеті немає і коронавірус напав в невідповідний момент.

Борис Філатов. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 26 березня, в зв'язку з переглядом українського бюджету в Кабінеті міністрів почалися розмови про те, що в країні можуть перенести або зовсім скасувати місцеві вибори, які заплановані на 31 жовтня. Мер Дніпра Борис Філатов звернувся до нової влади і закликав не йти на такий крок. Про це він написав у блозі, передають Патріоти України.

За його словами, місцеву владу не поважали, лякали достроковими виборами і принижували протягом довгого періоду часу. Також в Києві вже намагалися прибрати мера Кличка шляхом недемократичних рішень, однак тому все ж вдалося встояти. Тепер влада втратила всі шанси на зміну країни і намагається скасувати місцеві вибори через те, що грошей в бюджеті немає і коронавірус напав в невідповідний момент. Філатов заявив: "Ні, будьте чоловіками, позорники. Випийте цю чашу до дна. Вибори людям поверніть. Відразу в чесній боротьбі".


"Нашел фото моей стажировки в Германии": Втікач Азаров вдарився у ностальгію

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:00

"Беглый Азаров ударился в ностальгию. Узнаёте уже не юного Миколу Яновича в очках под фикусом? А вообще интересно: ориентировочно конец 1970-х (Азаров 1947 г.р.), а на стажировку его отправили в Западную Германию. То есть, связи с КГБ у Азарова ещё с т...

Блакитні мрії скреп?: Оцінка обсягів поставок та перспектив Т-90М у армії РФ (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:49

Корпорація "Уралвагонзавод" (УВЗ) 1 березня 2021 р. повідомила, що "відправила партію танків Т-90М до військ" та що "танк Т-90М розробки УКБТМ є найдосконалішим у родині Т-90 та найбільш пристосованим до дій в умовах сучасного бою, у т.ч. завдяки наявн...