"Зрада" з виборами: Мер Дніпра Філатов розкритикував владу

Влада втратила всі шанси на зміну країни і намагається скасувати місцеві вибори через те, що грошей в бюджеті немає і коронавірус напав в невідповідний момент.

Борис Філатов. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 26 березня, в зв'язку з переглядом українського бюджету в Кабінеті міністрів почалися розмови про те, що в країні можуть перенести або зовсім скасувати місцеві вибори, які заплановані на 31 жовтня. Мер Дніпра Борис Філатов звернувся до нової влади і закликав не йти на такий крок. Про це він написав у блозі, передають Патріоти України.

За його словами, місцеву владу не поважали, лякали достроковими виборами і принижували протягом довгого періоду часу. Також в Києві вже намагалися прибрати мера Кличка шляхом недемократичних рішень, однак тому все ж вдалося встояти. Тепер влада втратила всі шанси на зміну країни і намагається скасувати місцеві вибори через те, що грошей в бюджеті немає і коронавірус напав в невідповідний момент. Філатов заявив: "Ні, будьте чоловіками, позорники. Випийте цю чашу до дна. Вибори людям поверніть. Відразу в чесній боротьбі".


Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...