
На адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом прикордонники затримали українця, який підтримував російську владу на півострові та входив до незаконних збройних формувань, отримавши ряд "нагород" за це, повідомляють Патріоти України з посиланням на Херсонський прикордонний загін.
"Учора у контрольному пункті в’їзду-виїзду "Каланчак" прикордонники виявили громадянина України, який входить до так званої організації "союз ветеранов свободного полка народного ополчения Республики Крым", - пишуть прикордонники у facebook.
Йдеться про чоловіка 1957 року народження. Він прямував із тимчасово окупованого Криму на материкову частину України.
Під час огляду його речей було виявлено медалі "За заслуги перед вітчизною", "За захист Криму", "5 років Кримській весні", "Кримська весна", які він отримав у 2014-2018 роки, та "завізовані" підписами президента РФ і представниками так званої влади Криму.

Окрім того, чоловік мав посвідчення учасника так званої кримської регіональної громадської організації "союз ветеранів свободного полку народного ополчення Республіки Крим".
Під час перевірки прикордонники з’ясували, що чоловік брав активну участь у діяльності незаконних збройних формувань на території півострова, заворушеннях та нападах з метою захоплення державних організацій.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...