Зрадник у лікарні: У під’їзді окупаційного "мера" Енергодара пролунав вибух

Вранці в неділю, 22 травня, у тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області місцеві партизани влаштували вибух у будинку, де мешкає "голова військової адміністрації" окупантів - колаборант Андрій Шевчик. Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передають Патріоти України.

Вибух пролунав у будинку по вулиці Курчатова. Як сповіщається, там мешкає 48-річний Андрій Шевчик. Він був депутатом від "ОПЗЖ", а потім перейшов на бік окупантів і створив "народну раду".

"Всі обставини події з'ясовуються, але маємо точне підтвердження що під час вибуху отримали поранення самопроголошений голова "народної адміністрації" Шевчик і його охоронці. Вони госпіталізовані до лікарні з травмами різної ступені важкості", - сповістив він.

Орлов наголосив, що під час вибуху ніхто з мешканців під’їзду не постраждав. "З цього можна зробити очевидний висновок що чекали саме на колаборанта і ударили точно та прицільно", - додав Орлов.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...