Зрадник у лікарні: У під’їзді окупаційного "мера" Енергодара пролунав вибух

Вранці в неділю, 22 травня, у тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області місцеві партизани влаштували вибух у будинку, де мешкає "голова військової адміністрації" окупантів - колаборант Андрій Шевчик. Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передають Патріоти України.

Вибух пролунав у будинку по вулиці Курчатова. Як сповіщається, там мешкає 48-річний Андрій Шевчик. Він був депутатом від "ОПЗЖ", а потім перейшов на бік окупантів і створив "народну раду".

"Всі обставини події з'ясовуються, але маємо точне підтвердження що під час вибуху отримали поранення самопроголошений голова "народної адміністрації" Шевчик і його охоронці. Вони госпіталізовані до лікарні з травмами різної ступені важкості", - сповістив він.

Орлов наголосив, що під час вибуху ніхто з мешканців під’їзду не постраждав. "З цього можна зробити очевидний висновок що чекали саме на колаборанта і ударили точно та прицільно", - додав Орлов.

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...