
Вранці в неділю, 22 травня, у тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області місцеві партизани влаштували вибух у будинку, де мешкає "голова військової адміністрації" окупантів - колаборант Андрій Шевчик. Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передають Патріоти України.
Вибух пролунав у будинку по вулиці Курчатова. Як сповіщається, там мешкає 48-річний Андрій Шевчик. Він був депутатом від "ОПЗЖ", а потім перейшов на бік окупантів і створив "народну раду".
"Всі обставини події з'ясовуються, але маємо точне підтвердження що під час вибуху отримали поранення самопроголошений голова "народної адміністрації" Шевчик і його охоронці. Вони госпіталізовані до лікарні з травмами різної ступені важкості", - сповістив він.
Орлов наголосив, що під час вибуху ніхто з мешканців під’їзду не постраждав. "З цього можна зробити очевидний висновок що чекали саме на колаборанта і ударили точно та прицільно", - додав Орлов.

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...