Зрадника Сальдо ввели у кому - лікарі підозрюють, що його отруїли

Гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо перебуває у стані медикаментозної коми в одній з лікарень Криму. Його транспортують у Москву спецбортом. Про це пише російський Telegram-канал BAZA з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

Учора Сальдо тимчасової адміністрації переправили із Херсонської області до клініки у Криму. Сьогодні зраднику погіршало, його підключили до апарату ШВЛ і ввели в кому. За результатами консиліуму за участю московських та кримських лікарів ухвалили рішення про термінову госпіталізацію до Москви.

Тим часом в особистому Telegram-каналі Сальдо продовжують з'являтися публікації. В одному з недавніх постів від його імені повідомляється, що "погіршення самопочуття стало результатом ускладнення після перенесеного коронавірусу".

"Лікарі підозрюють, що "голову тимчасової адміністрації" Херсонської області могли отруїти. Його стан оцінюється як украй тяжкий", - пише BAZA.

Кров та сечу Сальдо терміново направили до токсикології на дослідження – лікарі вважають, що його отруїли. Результати аналізів крові зможуть прояснити, чи є в його організмі якась отрута, лише за кілька днів.

Природа була проти: Окупанти хотіли на КамАЗах форсувати Оскіл на Харківщині, але щось пішло не так (фото)

четвер, 11 серпень 2022, 12:14

Окупанти знову намагалися форсувати Оскільське водосховище поруч зі знищеним мостом. Поблизу села Гороховатка (на південний захід від Борової) місцеві мешканці помітили застряглі у річці Оскіл військові автомобілі, на яких російські окупанти намагалися...

"Окупанти ломанулися слідом, але...": Епічне відео "мобілізації" в Луганську з несподіваною розв'язкою

четвер, 11 серпень 2022, 11:44

Російські терористи та бойовики "ЛНР" продовжують спроби мобілізувати чоловіче населення окупованого Луганська на війну проти Збройних сил України. У мережі з'явилося нове відео з окупованого міста, на якому місцеві карателі "полюють" за потенційними м...