Зрадникам варто нервувати: Заступник представника президента в АРК розповіла, кого покарають після деокупації Криму

Заступник представника президента в Автономній республіці Крим Таміла Ташева розповіла, кого покарають після повернення контролю над півостровом? повідомляють Патріоти України з посиланням на «НВ». Відповідні положення містяться в концепції деокупації, яку передали Комісії з питань правової реформи при президенті.

Ташева уточнила, що планується відправити під суд військових злочинців, тих, хто порушував права людини або здійснював інші серйозні злочини. До прикладу вона привела скандального «депутата» Держдуми Наталю Поклонську, яка брала участь у анексії Криму.

Ташева уточнила, що відповідальність не буде поширюватися тих, хто голосував на фейковому «референдумі» і на бюджетників: вчителів, бібліотекарів, лікарів, працівників ЖКГ.

Крім того концепція деокупації передбачає відшкодування збитків постраждалим від військового конфлікту, забезпечення та реалізацію прав жителів окупованих територій на достовірну інформацію, проведення інституційних реформ для запобігання подібних актів агресії з боку інших країн у майбутньому.

"Через ворожі дії Америки": МЗС РФ оголосило про висилку 10 дипломатів США та пообіцяло "подальші кроки"

середа, 21 квітень 2021, 19:14

Дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня. Росія оголосила персонами нон ґрата 10 співробітників американського посольства в Москві. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії, передають Патріоти України. Уточн...

Російська загроза: Сенат Польщі підготував резолюцію на підтримку України

середа, 21 квітень 2021, 19:10

Члени комісії Сенату Польщі з питань закордонних справ ухвалили резолюцію, у якій висловили солідарність з Україною на тлі нарощування військової активності РФ біля кордону, повідомляють Патріоти України з посиланням на Wyborcza. Резолюція була прийнят...