"Зрадників наздогнала карма": ЗСУ ліквідували двох загарбників з Донецька

Збройні Сили України ліквідували двох загарбників, які воювали за Росію, при цьому самі були родом з окупованого Донецька. Про ліквідацію окупантів повідомив полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан у Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, наші захисники знищили Расказова Артема та Іванова Владлена. "Іванов Владлен, псевдолейтенант, випускник створеного окупаційною владою ДонВОКУ в м. Донецьк. Зрадника наздогнала карма", - написав Штефан.

"Расказов Артем, псевдолейтенант, випускник створеного окупаційною владою ДонВОКУ в м. Донецьк", - йдеться у повідомленні.

"Это - пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін у Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...