Зраднику пощастило? В Іспанії закрили справу про екстрадицію прокремлівського блогера Шарія

В Іспанії закрили справу про екстрадицію Шарія, тому що він більше не знаходиться в країні. Прокремлівський блогер міг перебратися до Італії, про що повідомила українська сторона, передають Патріоти України.

Така інформація надійшла від росЗМІ, які отримали в своє розпорядження рішення іспанської юридичної інстанції. При цьому доказів, наприклад, фото документа, російські засоби масової інформації не надали.

"Від української влади надійшло повідомлення про можливе перебування розшукуваної особи в Італії", — сказано в рішенні суду, згідно із заявою росЗМІ. У зв'язку з цим в Королівстві "припинили нинішній судовий розгляд щодо Анатолія Шарія". Юридична інстанція також постановила попередити про закриття справи Інтерпол, МЗС і Мін'юст Іспанії.

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...