Зрадники та вбивці ридають: У "МВС ДНР" проходять серйозні "чистки"

Нещодавно так зване «МГБ ДНР» провело масові арешти співробітників так званого «МВС ДНР», після чого послідувала і «зачистка» кадрів «міністерства». Про це повідомляє «Інформаційний спротив» з посиланням на інформовані джерела, передають Патріоти України.
Як уточнили в «ІС», особливо «постраждав» «замначальника розшуку ДНР» Віталій Мазур. Як уточнили експерти, Мазур має відношення до пограбування квартири колишнього директора шахти імені газети «Соціалістичний Донбас» Юрія Баранова, який входив до оточення експрезидента-втікача Віктора Януковича і тримав вдома велику суму готівки і золото.
Джерело пише: «Мазур и его коллеги настолько уже по земле не ходили, что выставили квартиру Баранова на 6 миллионов зелени. Во время ограбления деду стало плохо и менты видимо решили, что он помер. Однако Баранов выжил».

Пізніше потерпілий Баранов поскаржився російським кураторам, і в «ДНР» приїхав слідчий комітет РФ. Російські перевіряльники спільно з «МГБ» затримали Мазура, а пізніше почалася «чистка» в усій структурі «МВС ДНР». Експерти додали: «Более 80-ти сотрудников были задержаны. Совершенно "неожиданно" было выявлено около 2000 незаконно возбужденных уголовных дел. В итоге под страхом больших сроков, менты начали сдавать один другого. Под раздачу попали начальники отделов, начальник Ворошиловского райотдела (у которого нашли одну из каких-то модных картин, которую украли из квартиры деда), начальник следствия дыныры и многие другие».

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": У Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту, - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...