
Гострий дефіцит продуктів на межі голоду стався у Маріуполі не з вини міської адміністрації, яка вчасно передбачила можливу блокаду та здійснила масову закупівлю продовольства довгого зберігання. Але зрадники всередині міста здали базу, де створили склад, і російські окупанти знищили її прицільним вогнем у перші ж дні облоги. Про це розповів голова Маріупольської міської ради Вадим Бойченко місцевому виданню "0629", передають Патріоти України.
Саме робота диверсантів насамперед призвела до серйозного гуманітарного лиха, залишивши людей у бомбосховищах без необхідного запасу їжі. І містяни, і місцева влада в умовах загрози повного зникнення харчових продуктів змушені були шукати якихось альтернативних рішень.
"Приміром, раптом став зникати хліб. Ми домовилися з компанією "Харвіст" і вона надала нам зерно, ми змололи його на Маріупольському хлібокомбінаті, дістали дріжджі, стали випікати хліб. Не дуже якісний у нас виходив, звичайно, але це був соціальний хліб, ми могли видавати його безкоштовно", – зауважив градоначальник.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...