Зрадники зробили свою чорну справу: Мер розповів, чому ще в перші дні війни Маріуполь залишився без продуктів

Гострий дефіцит продуктів на межі голоду стався у Маріуполі не з вини міської адміністрації, яка вчасно передбачила можливу блокаду та здійснила масову закупівлю продовольства довгого зберігання. Але зрадники всередині міста здали базу, де створили склад, і російські окупанти знищили її прицільним вогнем у перші ж дні облоги. Про це розповів голова Маріупольської міської ради Вадим Бойченко місцевому виданню "0629", передають Патріоти України.

Саме робота диверсантів насамперед призвела до серйозного гуманітарного лиха, залишивши людей у бомбосховищах без необхідного запасу їжі. І містяни, і місцева влада в умовах загрози повного зникнення харчових продуктів змушені були шукати якихось альтернативних рішень.

"Приміром, раптом став зникати хліб. Ми домовилися з компанією "Харвіст" і вона надала нам зерно, ми змололи його на Маріупольському хлібокомбінаті, дістали дріжджі, стали випікати хліб. Не дуже якісний у нас виходив, звичайно, але це був соціальний хліб, ми могли видавати його безкоштовно", – зауважив градоначальник.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...