Зробила вигляд, що погано розуміє англійську: Тенісистка з РФ після тріумфу на Вімблдоні проігнорувала питання про війну

Переможниця цьогорічного "Вімблдону" Олена Рибакіна (№23 WTA) під час пресконференції проігнорувала питання про війну в Україні, пославшись на погане знання англійської мови, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що 23-річна Рибакіна є уродженкою Москви, але грає під прапором Казахстану.

- Я розумію, що ви представляєте Казахстан. Але, очевидно, що у вас є російське коріння. Чи є якісь переживання, що Росія може намагатися політизувати цю перемогу?

– Я не знаю. Щодо мене, то, як я говорила в минулих інтерв’ю, я граю за Казахстан вже дуже довго. Я представляю цю країну на великих турнірах, на Олімпіаді, це була моя мрія. Я не знаю, що буде. Тобто, завжди є якісь новини, але я нічого не можу з цим вдіяти.

- Вімблдон усунув російських гравців цього року частково через переживання щодо пропаганди Володимира Путіна. Очевидно, ви представляєте Казахстан, але ви народилися і виросли у Росії. Ви засуджуєте війну та дії Путіна?

– Вибачте, я не почула.

- Ви засуджуєте війну та дії Путіна? Я думаю, що людям хотілося б знати, якою є ваша позиція.

– Вибачте, у мене не найкраща англійська. Я не зрозуміла другу частину питання. Зі свого боку я можу сказати лише те, що представляю Казахстан. Я не вибирала, де мені народитись. Люди повірили у мене. Казахстан мене сильно підтримує. Навіть сьогодні я чула багато підтримки. Я бачила прапори. Так що я не знаю, як відповісти на ваше запитання, – сказала Рибакіна.

До 2018-го року Рибакіна грала за росію. Для неї це перший виграний турнір з серії "Великого шолому". Рибакіна перемогла у фіналі другу ракетку світу - Онс Жабер з Тунісу (6:3, 2:6, 2:6).

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...