Зробили дитину сиротою: Мешканка Донеччини розповіла, як окупанти "звільняли" їх від нормального життя і будинку

Мешканка Донецької області розповіла, що думає про російських окупантів. 12 серпня вони обстріляли її селище - та вбили її чоловіка, а разом із ним ще двох мирних людей. 32-річна Неля розповідає, що "визволителі" позбавили мешканців Донбасу всього: роботи, дахи над головою та навіть життів. Фрагмент її інтерв'ю "Радіо Свобода" опублікував журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Поки російські ЗМІ публікують брехливі репортажі про те, як радіють звільненню від України окуповані області, жителі Донбасу розповідають про своє реальне ставлення до такого "звільнення". У цієї родини з Донецької області російські військові злочинці вбили чоловіка та батька. Просто так. Через те, що осатанілим дідам у Москві стало нудно", – написав він.

32-річна Неля насилу стримує емоції, говорячи про "визволителів". "Життя було прекрасне, поки 24 лютого нас не прийшли "звільняти". Від кого – незрозуміло. Звільнили… від усього - від дому, від роботи, від життя. Від усього нас звільнили! Дитина залишилася без батька. Я – без чоловіка в 32 роки. І без дому. Без усього", – констатує вона.

12 серпня російські війська вдарили по селищу Іванівка на Донеччині. Тоді загинули троє людей. Серед них був чоловік Нелі Олексій. Той страшний день врізався їй у пам'ять до найменших подробиць.

"Я була на кухні і крутила помідори. Єдине що - я зрозуміла: в мене летить щось. Сірий пил та уламки. Я швидко розвернулась, побігла надвір. Коли бігла – кликала Лізу (дочку. – Ред.). Ліза з вулиці прибігла до мене у двір. Ми зустрілися тут на порозі. Батько з двору, Ліза з вулиці, а я з хати. Я кричу: Льоша! Льоша!.. Коли ми вийшли, Льошка вже був все", – розповідає Неля.Жінка показує уламки російських снарядів, які зробили її вдовою, а її дочку позбавили батька.

"Це уламки "щастя". Уламки "звільнення". Позбавлення нас життя... Це все це ми назбирали у мене на подвір'ї. Суки. Суки - не те слово. У мене слів немає", – гірко говорить Неля.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...