Зробили пацієнтами: Хакери зламали сайт Бєлгородської клініки лікування алкоголізму та розмістили там Путіна

Свою боротьбу на інтернет-фронті продовжують вести хакери. Вони вирішили попрацювати над клінікою лікування алкоголізму в Росії, розмістивши там президента Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Зауважимо, що компанія у нього відповідна. Разом із ним до списку пацієнтів внесли ще кількох одіозних росіян, чиї заяви обурюють не лише українців, а й увесь цивілізований світ, передає 24 канал.

Путін і КО стали пацієнтами клініки

Разом із Володимиром Путіним, на думку хакерів, у клініці лікування алкоголізму мають перебувати Дмитро Медведєв і Сергій Лавров. Але це лише квіточки. Діагнози їм теж виписали солідні.

От, наприклад, президент Росії Володимир Путін страждає манією величі. І щось у цьому є, адже він уже неоднократно порівнює себе з Петром І. Ба більше, він назвав основну свою задачу. І мовиться не про економічний ріст і процвітання Росії. Він прагне повернути всі території, які колись належали Російській імперії.

У заступника глави РНБО Дмитра Медведєва діагноз дещо скромніший. Йому приписують парафренічний синдром. Йому характерна суміш фантастичних божевільних ідей, приправлених галюцинаціями.

А от у міністра закордонних справ Сергія Лаврова все аж занадто просто. Він, на думку хакерів, однозначно мав би боротись з шизофренією. А й справді, у нього спостерігається як погіршення сприйняття дійсності, так і соціальна дисфункція.

Зауважимо, що на момент написання цієї новини "пацієнти" клініки зникли з сайту. Зауважимо, що якби їх дійсно відправили на лікування, то це можна було б порівняти з практично ідеальними умовами. Українці ж бажають справедливості та суду над кожним із них. Адже саме завдяки цим персонам щодня гинуть наші земляки, а також руйнувань зазнають міста та села.

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...