Зробили "по блату" за кордоном: Сестри короля Іспанії влипли в скандал через щеплення від ковіду

В ОАЕ безкоштовно вакцинують громадян країни та іноземців-резидентів з діючими паспортами.

Старші сестри правлячого короля Іспанії Філіпа VI опинилися в центрі скандалу. Як стало відомо, інфанти Олена і Христина зробили собі щеплення від коронавіруса під час поїздки в ОАЕ в лютому цього року, передають Патріоти України.

Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на місцеву пресу, принцеси відвідали в Абу-Дабі свого батька. Екскороль Хуан Карлос переїхав туди влітку минулого року - після того, як на батьківщині проти нього відкрили розслідування в зв'язку з передбачуваним отриманням хабара. В Іспанії, де пріоритетом є вакцинація літніх людей, медпрацівників та осіб з груп підвищеного ризику, 57-річна Олена та 55-річна Христина не змогли б зробити собі щеплення найближчим часом.

На думку ряду іспанських політиків, члени королівської сім'ї не повинні дозволяти собі користуватися привілеями, недоступними підданим. Так, представники партії Podemos вважають, що такі дії дискредитують монархію. Більшість іспанців все ще змушені чекати своєї черги на щеплення. У тому числі і 53-річний король Філіп, його дружина Летісія і дві їхні неповнолітні дочки, які будуть вакциновані на загальних підставах.
Представники сестер короля заявили, що інфантам запропонували в ОАЕ вакцинацію для того, щоб отримати «паспорт здоров'я», який давав би їм можливість частіше відвідувати батька. До того ж принцеси не виконують офіційних королівських обов'язків.
В ОАЕ безкоштовно вакцинують громадян країни та іноземців-резидентів з діючими паспортами. Формально для іноземців-нерезидентів поки немає можливості вакцинуватися тут за гроші, хоча, як у випадку з принцесами, бувають і винятки.

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...