Зробили подарунок для ЗСУ: Російські окупанти загубили дрон з картою пам'яті, на якій - детальний огляд їхньої бази

Російські військові загубили дрон з картою пам'яті, на якій зберігся оглядовий тур їхньої бази в Миколаївській області. Ці дані потрапили до рук української розвідки. Про це у п’ятницю, 19 серпня, розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ, передають Патріоти України.

Як повідомляється, цінні відомості зберігалися на карті пам’яті, яку було вилучено зі втраченого окупантами квадрокоптера. Зокрема, йдеться про відео з оглядом однієї з баз російських військ на тимчасово підконтрольній їм території регіону.

Крім оборонних позицій ЗС РФ, на ньому також можна побачити розміщення військової техніки та навіть обличчя кількох солдатів. "Дякую, ви знову спалили свою базу", — прокоментували оприлюднені кадри українські військові.


У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...

"Любіть по-рускі". Замість розстрілів - публічні зґвалтування. Окупанти поскаржилися на жорстокість кадировців, - ЗМІ

четвер, 6 жовтень 2022, 7:29

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається панічний настрій і пригнічення морального духу через жорсткі дії загороджувальних загонів. Зокрема, для покарання бійців "другої армії світу" кадировці вчиняють публічні ...