
Донеччани, які не хочуть брати участь у незаконному референдумі про входження до складу Росії, ізолювалися на п'ять днів. Про це розповіла місцева мешканка, передають Патріоти України.
"Сьогодні перший день "голосування". Брати участь у ньому немає жодного сенсу, навіть якщо ми проти входження до складу РФ. Ні про яку анонімність не йдеться, а всім, хто поставить галочку біля слова "ні", загрожує небезпека - такі у нас реалії", – розповіла донеччанка.
За її словами, її родичі, а також знайомі – патріоти України – змушені найближчими днями стати ледь не відлюдниками. "Ми зробили запаси продуктів та води на тиждень, щоб не виходити з квартир та будинків. На дзвінки не відповідаємо", - поділилася вона.
За словами донеччанки, "загальна підтримка Росії" в Донецьку – це міф: "Багато місцевих жителів розуміють, що відбувається і вірять, що Україна повернеться. Донецьк чекає".
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...