
Донеччани, які не хочуть брати участь у незаконному референдумі про входження до складу Росії, ізолювалися на п'ять днів. Про це розповіла місцева мешканка, передають Патріоти України.
"Сьогодні перший день "голосування". Брати участь у ньому немає жодного сенсу, навіть якщо ми проти входження до складу РФ. Ні про яку анонімність не йдеться, а всім, хто поставить галочку біля слова "ні", загрожує небезпека - такі у нас реалії", – розповіла донеччанка.
За її словами, її родичі, а також знайомі – патріоти України – змушені найближчими днями стати ледь не відлюдниками. "Ми зробили запаси продуктів та води на тиждень, щоб не виходити з квартир та будинків. На дзвінки не відповідаємо", - поділилася вона.
За словами донеччанки, "загальна підтримка Росії" в Донецьку – це міф: "Багато місцевих жителів розуміють, що відбувається і вірять, що Україна повернеться. Донецьк чекає".
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...