"Зробив добру роботу": Прем’єр Латвії... подякував Путіну

Прем'єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш вважає, що президенту держави-агресорки Володимиру Путіну можна подякувати за “добру роботу з об'єднання Європи вперше з 1945 року”. Таку його заяву на конференції Riga StratCom Dialogue 2023, присвяченій міжнародним стратегічним комунікаціям, цитує латвійське видання NRA, передають Патріоти України.

“Дехто сприймає демократію і свободу як належне: мовляв, так було завжди. Річ у тім, що цього майже ніколи не було, і ми повинні це захищати", – заявив прем'єр-міністр балтійської країни.

При цьому Каріньш наголосив на тому, що "український народ бореться та вмирає за свободу, демократію та цінності, тоді як Захід тільки говорить про ці цінності".

У цьому контексті він зауважив, що Захід – це "не географічне утворення, а ціннісне", і Путін "зробив добру роботу, об'єднавши Європу вперше з 1945 року".

Латвійський прем’єр запевнив, що його країна готова допомагати Україні до її перемоги, тому що "тільки перемога України може принести мир". Інтеграція України в НАТО, на його думку, є єдиним способом забезпечити мир в Європі.

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...