Зробив їх обох: На мажоритарному окрузі нардепа Пашинського соратник Порошенка в останній момент обігнав і "Слугу народу"

Володимир Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП.

Володимир Арешонков. Фото: inforesist.org.

Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів на 64 окрузі (Житомирська область). За результатами обробки протоколів, на виборах до Верховної Ради переміг самовисуванець Володимир Арешонков, передають Патріоти України.

Він з невеликим відривом обійшов кандидата від партії «Слуга народу» В’ячеслава Сігачова: 27,63% (22 тис. 56 голосів) проти 26,79% (21 тис. 389). Спочатку лідируючу позицію займала “Слуга народу”. У штабі політсили заявили, що мають намір оскаржити результати виборів у 10 округах, зокрема по округу 64.

На третьому місці опинився голова парламентського комітету з Національної безпеки і оборони Сергій Пашинський. Зазначимо, що Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП. Додамо, що в Житомирській області загалом 299 виборчих дільниць.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...