Зробив "жест доброї волі" і повернувся додому в труні: ЗСУ знищили старшого прапорщика окупантів з Бурятії

Українські військові ліквідували ще одного старшину окупантів, який приїхав на війну в Україну з Бурятії, передають Патріоти України.

Старший прапорщик Євген Зарубін уже повернувся додому в труні, і в суботу, 2 липня, відбудеться його похорон в бурятському селі Зарубіне. Про це повідомив у Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц").

"Експлуататор літальних двигунів морської авіації старший прапорщик Зарубін Євген із бурятського села Зарубіне зробив "крок доброї волі" – офіційно денацифікувався та демілітаризувався", – зазначив український офіцер. При цьому російські пропагандистські ЗМІ пишуть, що Зарубіна було посмертно нагороджено орденом за мужність.


Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...