Зростають як на дріжджах: Сирський назвав актуальні втрати росіян на Курщині

Загальні втрати російських військ у Курській області перевищили 48 тисяч, з них близько 20 тисяч – убитими. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у п’ятницю, 14 лютого, передають Патріоти України.

Під час роботи в підрозділах на Сумщині Сирський нагородив почесними відзнаками наших військовослужбовців, котрі нині тримають зону безпеки та виконують бойові завдання зокрема і в Курській області РФ.

Він зазначив, що це, насамперед, бригади Десантно-штурмових військ, а також підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України. Серед них – ті, хто відбивають ворожі штурми на Курщині та самі проводять результативні наступальні дії.

"Завдяки цим воїнам наш фронтир на півночі міцний. Завдяки їм Україна і через пів року після початку Курської наступальної операції зберігає контроль над сотнями квадратних кілометрів території країни-агресора, а противник продовжує зазнавати значних втрат у живій силі й техніці. Так, загальні втрати ворога в Курській області становлять понад 48 тисяч осіб, із них - близько 20 тисяч - убитими", - розповів Головнокомандувач ЗСУ.

Він висловив вдячність кожному і кожній, хто продовжує самовіддано виконувати військовий обов’язок, демонструючи високий професіоналізм та незламність духу.

Як відомо, 6 серпня 2024 року ЗСУ почали Курську операцію. На піку українські військові контролювали до 1300 кв. км і близько 100 населених пунктів. Росія зосередила у цьому регіоні значне угрупування і відбила частину території.

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...

Наслідки нічного удару по Криму: Дрони повністю знеструмили Севастополь, розгромивши Балаклійську ТЕС

середа, 24 червень 2026, 9:06

Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...