
На Покровському напрямку українські захисники взяли в полон групу військовослужбовців окупаційної армії РФ. Про це у повідомили у 3-й бригаді оперативного призначення "Спартан" імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, передають Патріоти України.
Як розповіли бійці Нацгвардії, група з п’яти російських найманців здійснила спробу штурму, але, потрапивши під щільний вогонь, укрилася в приватному будинку.
Продовжувати бій або відступити загарбники вже не змогли, тому добровільно здалися в полон. «Ще один росіянин — єдиний зі своєї штурмової групи, що вижив — шість діб ходив між будинками, а коли зрозумів, що допомоги не буде, вирішив здатися в полон», — розповіли українські воїни, опублікувавши відповідні кадри. Тож українські воїни поповнили «обмінний фонд» одразу шістьма окупантами.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...