
На Покровському напрямку українські захисники взяли в полон групу військовослужбовців окупаційної армії РФ. Про це у повідомили у 3-й бригаді оперативного призначення "Спартан" імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, передають Патріоти України.
Як розповіли бійці Нацгвардії, група з п’яти російських найманців здійснила спробу штурму, але, потрапивши під щільний вогонь, укрилася в приватному будинку.
Продовжувати бій або відступити загарбники вже не змогли, тому добровільно здалися в полон. «Ще один росіянин — єдиний зі своєї штурмової групи, що вижив — шість діб ходив між будинками, а коли зрозумів, що допомоги не буде, вирішив здатися в полон», — розповіли українські воїни, опублікувавши відповідні кадри. Тож українські воїни поповнили «обмінний фонд» одразу шістьма окупантами.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...