Зрозуміли, що приречені: На Покровському напрямку в полон бійцям НГУ здалася група російських штурмовиків (відео)

На Покровському напрямку українські захисники взяли в полон групу військовослужбовців окупаційної армії РФ. Про це у повідомили у 3-й бригаді оперативного призначення "Спартан" імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, передають Патріоти України.

Як розповіли бійці Нацгвардії, група з п’яти російських найманців здійснила спробу штурму, але, потрапивши під щільний вогонь, укрилася в приватному будинку.

Продовжувати бій або відступити загарбники вже не змогли, тому добровільно здалися в полон. «Ще один росіянин — єдиний зі своєї штурмової групи, що вижив — шість діб ходив між будинками, а коли зрозумів, що допомоги не буде, вирішив здатися в полон», — розповіли українські воїни, опублікувавши відповідні кадри. Тож українські воїни поповнили «обмінний фонд» одразу шістьма окупантами.

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...