
На Покровському напрямку українські захисники взяли в полон групу військовослужбовців окупаційної армії РФ. Про це у повідомили у 3-й бригаді оперативного призначення "Спартан" імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, передають Патріоти України.
Як розповіли бійці Нацгвардії, група з п’яти російських найманців здійснила спробу штурму, але, потрапивши під щільний вогонь, укрилася в приватному будинку.
Продовжувати бій або відступити загарбники вже не змогли, тому добровільно здалися в полон. «Ще один росіянин — єдиний зі своєї штурмової групи, що вижив — шість діб ходив між будинками, а коли зрозумів, що допомоги не буде, вирішив здатися в полон», — розповіли українські воїни, опублікувавши відповідні кадри. Тож українські воїни поповнили «обмінний фонд» одразу шістьма окупантами.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...