
На Покровському напрямку українські захисники взяли в полон групу військовослужбовців окупаційної армії РФ. Про це у повідомили у 3-й бригаді оперативного призначення "Спартан" імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, передають Патріоти України.
Як розповіли бійці Нацгвардії, група з п’яти російських найманців здійснила спробу штурму, але, потрапивши під щільний вогонь, укрилася в приватному будинку.
Продовжувати бій або відступити загарбники вже не змогли, тому добровільно здалися в полон. «Ще один росіянин — єдиний зі своєї штурмової групи, що вижив — шість діб ходив між будинками, а коли зрозумів, що допомоги не буде, вирішив здатися в полон», — розповіли українські воїни, опублікувавши відповідні кадри. Тож українські воїни поповнили «обмінний фонд» одразу шістьма окупантами.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...