ЗС РФ активізували наступ від Ізюма після їхнього розгрому в квітні, - розвідка Британії

На Сєвєродонецькому напрямі продовжуються інтенсивні бої. Проте за останні дві доби східне угруповання російських військ активізувало наступ на південь від Ізюма Харківської області. Про це повідомляє розвідка Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

Британські фахівці розповіли, що просування армії Росії на цьому напрямі українські військові зупинили ще в квітні. "Просування Росії на Ізюмському напрямку застопорилося з квітня, після того, як українські війська вміло використали місцевість, щоб уповільнити просування Росії", — сказано в повідомленні.

Ймовірно, Росія весь час намагалася відновити східне угруповання своєї армії після того, як вона зазнала величезних втрат після невдалого наступу на Київ. Але її підрозділи залишаються недостатньо укомплектованими. Наразі російські війська прагнуть відновити темпи наступу на Ізюмському напрямку, щоб чинити тиск на Сєвєродонецьк, а також розпочати просування углиб Донецької області.

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...

Села залишилися без світла: У Курській області заявили про "прильоти"

неділя, 29 січень 2023, 16:00

Влада російської Курській області заявила про "бавовну" 29 січня. Зазначається, що нібито стався обстріл селища. Про це повідомив губернатор Курської області Романа Старовойт, передають Патріоти України. За його словами, "під мінометний обстріл" потрап...