ЗС РФ активізували наступ від Ізюма після їхнього розгрому в квітні, - розвідка Британії

На Сєвєродонецькому напрямі продовжуються інтенсивні бої. Проте за останні дві доби східне угруповання російських військ активізувало наступ на південь від Ізюма Харківської області. Про це повідомляє розвідка Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

Британські фахівці розповіли, що просування армії Росії на цьому напрямі українські військові зупинили ще в квітні. "Просування Росії на Ізюмському напрямку застопорилося з квітня, після того, як українські війська вміло використали місцевість, щоб уповільнити просування Росії", — сказано в повідомленні.

Ймовірно, Росія весь час намагалася відновити східне угруповання своєї армії після того, як вона зазнала величезних втрат після невдалого наступу на Київ. Але її підрозділи залишаються недостатньо укомплектованими. Наразі російські війська прагнуть відновити темпи наступу на Ізюмському напрямку, щоб чинити тиск на Сєвєродонецьк, а також розпочати просування углиб Донецької області.

Битва за "дорогу життя" до Бахмута: Українські воїни розповіли, як давали відсіч російським загарбникам (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 8:42

Українські бійці із 3-ї штурмової бригади, які брали участь у боях за "дорогу життя" до Бахмута на Донеччині, розповіли про ту операцію. Основним завданням військових було зупинити обстріли життєво важливого для оборони міста шляху, водночас ворог вдав...

Удари по українських містах: Путін повторює помилку Гітлера – британський аналітик

понеділок, 5 червень 2023, 8:27

Хвилі ракетного обстрілу Києва не приносять жодної військової користі і не сприяють закінченню війни Росією. Путін ухвалює ірраціональні рішення керуючись емоціями, припускаючи тої ж помилки, що й Гітлер. Про це у неділю, 4 червня пише Sky News з посил...