
Російська окупаційна армія продовжує зазнавати суттєвих втрат у війні проти України. Лише за два дні було знищено понад 100 одиниць бойової техніки окупантів, передають Патріоти України.
Найбільше РФ втратила танків та артилерійських установок. Про це йдеться у звіті аналітичного порталу Oryx, який збирає інформацію з фотографій та відео з фронту.
Аналітики надали дані щодо втрат з фронту в період 9-10 вересня. Примітно, що згідно з опублікованою інформацією, російські окупанти втратили понад 100 одиниць бойової техніки. Водночас Збройні сили України втратили дві одиниці техніки.
Згідно з опублікованою інформацією, йдеться переважно про російські танки, самохідні артилерійські установки, БТР, БМП і вантажні військові автомобілі.
Примітно, що ця статистика не показує повної картини за втратами, але дає розуміння щодо приблизного співвідношення втрат у дні на фронті.


Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...