ЗСУ добре попрацювали! Російська армія за два дні втратила більше 100 одиниць бойової техніки, - Oryx

Російська окупаційна армія продовжує зазнавати суттєвих втрат у війні проти України. Лише за два дні було знищено понад 100 одиниць бойової техніки окупантів, передають Патріоти України.

Найбільше РФ втратила танків та артилерійських установок. Про це йдеться у звіті аналітичного порталу Oryx, який збирає інформацію з фотографій та відео з фронту.

Аналітики надали дані щодо втрат з фронту в період 9-10 вересня. Примітно, що згідно з опублікованою інформацією, російські окупанти втратили понад 100 одиниць бойової техніки. Водночас Збройні сили України втратили дві одиниці техніки.

Згідно з опублікованою інформацією, йдеться переважно про російські танки, самохідні артилерійські установки, БТР, БМП і вантажні військові автомобілі.

Примітно, що ця статистика не показує повної картини за втратами, але дає розуміння щодо приблизного співвідношення втрат у дні на фронті.

"Усі ходять під Богом і ракетами": Медведєв пригрозив ракетним ударом по суду в Гаазі через ордер на арешт Путіна"Усі ходять під Богом і ракетами": Медведєв пригрозив ракетним ударом по суду в Гаазі через ордер на арешт Путіна

понеділок, 20 березень 2023, 12:23

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв обізвав Міжнародний кримінальний суд у Гаазі (Нідерланди) "гів*яним і нікому не потрібним", тому що він видав ордер на арешт кремлівського диктатора Володимира Путіна. Політик обурився, що МКС вирішив...

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...