ЗСУ добре попрацювали! Російська армія за два дні втратила більше 100 одиниць бойової техніки, - Oryx

Російська окупаційна армія продовжує зазнавати суттєвих втрат у війні проти України. Лише за два дні було знищено понад 100 одиниць бойової техніки окупантів, передають Патріоти України.

Найбільше РФ втратила танків та артилерійських установок. Про це йдеться у звіті аналітичного порталу Oryx, який збирає інформацію з фотографій та відео з фронту.

Аналітики надали дані щодо втрат з фронту в період 9-10 вересня. Примітно, що згідно з опублікованою інформацією, російські окупанти втратили понад 100 одиниць бойової техніки. Водночас Збройні сили України втратили дві одиниці техніки.

Згідно з опублікованою інформацією, йдеться переважно про російські танки, самохідні артилерійські установки, БТР, БМП і вантажні військові автомобілі.

Примітно, що ця статистика не показує повної картини за втратами, але дає розуміння щодо приблизного співвідношення втрат у дні на фронті.

Kyiv - not Kiev: У мегазнаменитому соборі Барселони українізували напис столиці України

неділя, 28 червень 2026, 16:56

В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...

Українська авіація знищила на ТОТ пункт управління БпЛА "Молнія" (відео)

неділя, 28 червень 2026, 16:32

​. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...