
Ватажок "Вагнера" Євген Пригожин влаштував справжню істерику через те, що українські воїни от-от підуть у контрнаступ, а його найманців нема кому прикривати, передають Патріоти України.
Як повідомляє прес-служба Пригожина, він вважає, що ЗСУ підуть у контрнаступ після 2 травня, коли закінчиться сезон дощів, а вітер висушить ґрунт.
"Сьогодні йдуть дощі. 2 травня повинен пройти останній дощик. Ще тиждень потрібно для того, щоб вітер висушив ґрунт. Після цього ЗСУ будуть готові рухатися. Чи будуть вони це робити 9 травня, щоб "зіпсувати свято"? Може, так. Може, не так. Це тільки у нас, в Росії, прийнято все робити на свята, на 8 березня і 9 травня. ЗСУ готові повністю йти та різати фланги. Фланги наші ніхто не прикривав", - заявив Пригожин.
Він заявив, що всі ці розмови Міноборони РФ про нібито прикриття флангів "Вагнера" - це "повна маячня". Ба більше, ні "Вагнеру", ні регулярному війську РФ не дають боєприпаси. Пригожин вважає це рішенням "злочинного командування".
Крім того, Пригожин поскаржився, що людські ресурси "Вагнера" нібито "висихають" через втрат та звільнення найманців.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...