
Партизани у тимчасово окупованому Херсоні записали відеозвернення до українців. Вони запевнили, що продовжують боротьбу проти російських загарбників, і закликали не забувати про їхнє місто. Відповідне відео опублікували в Telegram "Х***ый Херсон", передають Патріоти України.
На кадрах херсонець заявив, шо підпілля міста продовжує свою роботу. "Ми щодня поширюємо листівки, ми поширюємо жовті стрічки, передаємо інформацію для наших ЗСУ, поліції, СБУ щодо місць розташування наших противників. Друзі, ми не знаємо, чи це відео зможе дійти до вас, чи зможемо ми його завантажити. Але знайте, що херсонське підпілля працює і продовжує боротися. Будь ласка, кричіть, що Херсон – це Україна! Не забувайте про нас!" – закликав партизан і наклеїв чергову листівку.
Цього дня херсонське підпілля поширило листівки з написами "ЗСУ йде!". На них зображено, як чобіт українського солдата наступає на голову колаборантів, окупантів і зрадників.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...