ЗСУ є чим бити ворога! У мережі з'явилися перші фото та відео німецьких САУ PzH 2000 на фронті

Німецькі САУ PzH 2000 нарешті прибули в Україну й уже були зафіксовані на полі бою. Про це повідомляється в блозі Ukraine Weapons Tracker у твітері, передають Патріоти України.

"Довгоочікувані PzH 2000 155-мм самохідні артустановки, частина німецько-нідерландської поставок нарешті дійшли до української армії і вже перебувають на службі!" — пишуть аналітики. Вказується, що PzH 2000 — це одна з найкращих у світі САУ у своєму класі.

Panzerhaubitze 2000

Як пише італійський військовий експерт та ексвійськовий Томас Тейнер, PzH 2000 — це повністю цифрова САУ з автоматичним наведенням, заряджанням, подачею снарядів, установкою підривників. Вона має систему MRSI — це технологія, що дозволяє одночасно уражати одну ціль кількома снарядами.

В автоматі заряджання міститься 60 снарядів. Сам магазин потрібно буде зарядити вручну, на що потрібно приблизно 12 хвилин. Цим займається окрема команда складі боєприпасів.

Як працює САУ PzH200?

Щойно командир САУ отримує вогневе завдання, він виїжджає на позицію. Одразу після цього вежа та ствол гармати автоматично піднімаються для виконання бойового завдання. Якщо потрібно встановити дистанційні підривники, САУ це робить автоматично.

Завдяки повній автоматизації, протягом 10 секунд можна здійснити три постріли, а за 2 хвилини — 20. Після кожного пострілу балістичний комп'ютер автоматично переналаштовує ствол, ще більше підвищуючи точність за рахунок даних із радару на стволі зброї, що вимірює швидкість снаряда. Російська армія, підкреслює експерт, не має і близького аналога до Pzh 2000.

У Криму на військовому аеродромі прогриміли вибухи, люди в паніці тікають з Новофедорівки (фото, відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 17:07

У захопленому Російською Федерацією Криму сталися вибухи в районі військового аеродрому біля міста Саки, почалася пожежа. У Новофедорівці горіла злітна смуга і склади з боєприпасами, повідомляє в Telegram "Крым Сегодня. Новости", посилаючись на слова о...

"Україна зробила неймовірне": Курт Волкер оцінив здобутки ЗСУ на полі бою і дав прогноз щодо ходу війни

вівторок, 9 серпень 2022, 15:58

У війні проти держави-терориста Росії Україна зробила неймовірне, а її військові показали надзвичайну силу, здібності і рішучість у захисті своєї землі. Україна виживе як суверенна незалежна європейська демократія, однак для цього доведеться пройти дов...