
У Сєвєродонецьку тривають запеклі вуличні бої, проте ЗСУ продовжують контролювати третину міста. Про це у коментарі ВВС розповів голова міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, передають Патріоти України.
"Побудовано лінію оборони, і в прилеглих житлових кварталах тривають бої. Проводяться військові операції, намагаються відтіснити [росіян]", — сказав він.
Стрюк наголосив, що головна проблема української армії — масові бомбардування, від яких нема чим захищатися. Щоб давати ефективну відсіч окупантам, ЗСУ потрібні далекобійна артилерія та системи ППО.
За словами мера, російські війська обстрілюють з важкої артилерії та з повітря житлові квартали та хімічний завод "Азот". 10 червня внаслідок обстрілу вибухнули цех обробки аміаку та склад із відпрацьованими хімікатами, які горять уже добу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...