
У Сєвєродонецьку тривають запеклі вуличні бої, проте ЗСУ продовжують контролювати третину міста. Про це у коментарі ВВС розповів голова міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, передають Патріоти України.
"Побудовано лінію оборони, і в прилеглих житлових кварталах тривають бої. Проводяться військові операції, намагаються відтіснити [росіян]", — сказав він.
Стрюк наголосив, що головна проблема української армії — масові бомбардування, від яких нема чим захищатися. Щоб давати ефективну відсіч окупантам, ЗСУ потрібні далекобійна артилерія та системи ППО.
За словами мера, російські війська обстрілюють з важкої артилерії та з повітря житлові квартали та хімічний завод "Азот". 10 червня внаслідок обстрілу вибухнули цех обробки аміаку та склад із відпрацьованими хімікатами, які горять уже добу.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...