
У Сєвєродонецьку тривають запеклі вуличні бої, проте ЗСУ продовжують контролювати третину міста. Про це у коментарі ВВС розповів голова міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, передають Патріоти України.
"Побудовано лінію оборони, і в прилеглих житлових кварталах тривають бої. Проводяться військові операції, намагаються відтіснити [росіян]", — сказав він.
Стрюк наголосив, що головна проблема української армії — масові бомбардування, від яких нема чим захищатися. Щоб давати ефективну відсіч окупантам, ЗСУ потрібні далекобійна артилерія та системи ППО.
За словами мера, російські війська обстрілюють з важкої артилерії та з повітря житлові квартали та хімічний завод "Азот". 10 червня внаслідок обстрілу вибухнули цех обробки аміаку та склад із відпрацьованими хімікатами, які горять уже добу.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...