ЗСУ ліквідували окупанта, який називав Одесу "російським містом" і мріяв про знищення України (фото)

Українські воїни ліквідували чергового "визволителя", який із російської глибинки приїхав до України вбивати українців. Уродженець Казані Олексій Пашагін був "денацифікований" ще у травні, але додому його труп діставався майже місяць, передають Патріоти України.

Захисники України попрацювали на славу: впізнавати окупанта, який мріяв про знищення України, довелося ДНК. Фото ліквідованого загарбника показав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

Український офіцер також розшукав коментар, який залишав ліквідований окупант у соцмережах."Думаю, наступного року вже можна буде спокійно з'їздити до російського міста Одеса. Чорне море буде російським, а України взагалі не буде", – писав Пашагін у вересні 2021 року.У прогнозах окупант помилився: замість поїздки в українську Одесу він вирушив у захоплюючу подорож російськими просторами у пакеті для трупа.

"Уродженець села Микільське Татарстану старший сержант Пашагін Олексій Миколайович 1988 р.н. поїхав до України воювати з фашистами, 23.05.22 десь їх зустрів, загалом, упізнали лише за ДНК", - пише користувач Twitter Necro Mancer.

У забороненій в Україні мережі "Вконтакте" та у казанських ЗМІ окупанти плачуться, що 33-річного загарбника "демілітаризували" за два тижні до дня народження. І що він мав прийомну доньку, сам же розмножитися не встиг.

24-річна дочка Кадирова стане віцепрем'єркою Чечні. Їй також присвоїли звання "народної артистки"

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:35

24-річна дочка кремлівської маріонетки в Чечні Рамзана Кадирова Айшат Кадирова стане віцепрем'єркою із соціальних питань. Про це сам Кадиров повідомив у Telegram-каналі, передають Патріоти України. Кандидатуру Кадирової висунув голова парламенту Чечні ...

"Українська перемога неодмінно буде. Ви - міць": Зеленський відвідав українські позиції на Куп'янсько-Лиманському напрямку (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 16:57

Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції Сил оборони України на Куп'янсько-Лиманському напрямку. Про це глава держави повідомив у Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодні відвідуємо наші бригади, які виконують бойові завдання на о...