
Захисники України протягом останньої доби завдавали нищівних ударів по російських окупантах. На східному напрямку ворожа армія втратила десятки одиниць бойової техніки. Про це розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович у ефірі "Фейгін live", передають Патріоти України.
За його словами, щойно ЗСУ отримають нову партію озброєння від західних партнерів, тоді "стане знову весело нам і сумно нашим супротивникам на полі бою".
"Вчорашня та сьогоднішня доба це просто море розливане. Накритий командний пункт під Ізюмом, накритий вузол зв'язку в Лимані, накрито дві колони, плюс 40 одиниць у Херсонській області, накриті російські танки типу Т-62 на розвантаженні, цілий ешелон, теж у Херсонській області. І у Донецькій області добре кудись влучили", – каже Арестович.
Зазначимо, за даними Генштабу ЗСУ, минулої доби українські воїни ліквідували близько 200 російських окупантів. Загальні втрати Росії живою силі вже досягли 30 350 солдатів.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...