ЗСУ мають шанс виснажити ворога назавжди, - британський військовий експерт

Військовий експерт, полковник у відставці Глен Грант зазначив, що ЗСУ треба розпочати рухатись вперед, керуючись ризиками та концентрацією сил як основним військовим принципом. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"На певному етапі потрібно зважиться на ризики. Одну чи дві бригади слід максимально озброїти, щоб саме вони були здатні потужно вдарити по противнику. Найкращий стратегічний план – це концентрація сил на одній ділянці чи точці, і відтак - прорив. Україні доведеться піти цим шляхом", - наголосив Глен Грант.

За словами експерта, такі ризики вимагають послаблення, а то й відступу у відповідних місцях. "Якщо хочете перемогти, Ви повинні йти вперед і почати відвойовувати позиції. Ви маєте шанси виснажити ворога назавжди, але для цього треба розпочати рухатись вперед. Для прориву слід зосередитися на одній ділянці, і тільки так", - вважає Глен Грант.

Джерело: Еспресо.ТV

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...