ЗСУ можуть звільнити Луганщину, як Харківщину: Соловйов в істериці через наступ на Лиман

Російський пропагандист Володимир Соловйов в істериці від наступу ЗСУ на Лиман Донецької області. Він закликав Москву "посилити" війська Росії на даному напрямку, щоб уникнути оточення окупантів. Соловйов не виключає, що армія України може звільнити Луганську область так само швидко, як і Харківщину, передають Патріоти України

У соціальних мережах поширюється відео, на якому Соловйов критикує військове командування РФ. Українці звільняють свої землі, а російським окупантам нема чим відповісти.


"Щоразу читаєш: там щось українці віджали, тут заходять... Не можна вже нарешті туди частини направити, підрозділи, зосередити вогонь, засоби повітряної розвідки? Що відбувається?" - "обурюється" пропагандист.

За його словами, Москва, мовляв, повинна відправити "поповнення" "лиманському гарнізону" військ РФ, якщо хоче уникнути оточення Лиману з боку сил оборон України.

Більше того, він не виключає швидкого звільнення Луганської області, як сталося на Харківщині. "Ми що хочемо, щоб вони зараз вийшли на кордон Луганської області, а ми розведемо руками і скажемо: ну, оточили, ми повинні були відійти? Тобто це що, проспали, як у Харкові?" - задався "питанням" Соловйов.

Також він спробував підбадьорити окупантів. Мовляв, "досить втрачати території" і, нібито, час вже "воювати по-справжньому".

Путін шукає способи покласти край підтримці України з боку США та Європи, - NYT

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:37

Експерти та офіційні особи дедалі частіше називають спеціальне виснаження України і примушування країн Заходу "втомитися" надавати Києву допомогою новою стратегією російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України. Американські офіцій...

Карма? Вантажний поїзд розчавив ЗРК росіян на Донеччині - загинули окупанти

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:26

На окупованій частині Донеччини вантажний поїзд наїхав на машину з ракетним комплексом російських військових, внаслідок чого загинули троє загарбників. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У ніч проти 3 ж...