
Українські військові на Донеччині розгромили російських морпіхів. Одна з батальйонних тактичних груп втратила 13 військовослужбовців убитими та понад 20 пораненими. Безвісти зникли 7 окупантів, включно з російським полковником. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
"Надійшла інформація, що 29 травня одна з БТГр 155 окремої бригади морської піхоти (в/ч 30926, Владивосток) при спробі наступу на позиції ЗС України в Донецькій області зазнала серйозних втрат, військовослужбовці були змушені відступити для перегрупування", - зазначив він.
Загалом у бою з українськими воїнами ця БТГр втратила понад 40 людей. "Під час бойових дій загинуло 13 військовослужбовців бригади, понад 20 поранено і більше 7 зникли безвісти, зокрема начальник штабу БТГр полковник Ахмедов", - повідомив Цимбалюк.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...