
Українські військові взяли в полон двох громадян Китаю, які воювали в складі російської армії. Це сталось у Донецькій області. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на допис президента Володимира Зеленського у Telegram.
За словами Зеленського, українська сторона має у своєму розпорядженні документи цих полонених, банківські картки та особисті дані. "Маємо інформацію про те, що таких громадян Китаю в підрозділах окупанта значно більше, ніж двоє. Зараз зʼясовуємо всі факти. Працюють розвідка, СБУ, відповідні підрозділи Збройних Сил", - розповів президент.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга має негайно звʼязатися з Пекіном і зʼясувати, як Китай збирається на це реагувати. "Залучення Росією ще й прямо чи опосередковано Китаю в цю війну у Європі - це чіткий сигнал, що Путін збирається робити що завгодно, окрім завершення війни. Він шукає, як воювати далі. На це точно потрібна реакція. Реакція США, Європи та всіх у світі, хто хоче, щоб був мир", - заявив Зеленський.
Наразі полонені громадяни Китаю перебувають у Службі безпеки України.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...