ЗСУ на Донеччині захопили в полон громадян Китаю (відео)

Українські військові взяли в полон двох громадян Китаю, які воювали в складі російської армії. Це сталось у Донецькій області. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на допис президента Володимира Зеленського у Telegram.

За словами Зеленського, українська сторона має у своєму розпорядженні документи цих полонених, банківські картки та особисті дані. "Маємо інформацію про те, що таких громадян Китаю в підрозділах окупанта значно більше, ніж двоє. Зараз зʼясовуємо всі факти. Працюють розвідка, СБУ, відповідні підрозділи Збройних Сил", - розповів президент.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга має негайно звʼязатися з Пекіном і зʼясувати, як Китай збирається на це реагувати. "Залучення Росією ще й прямо чи опосередковано Китаю в цю війну у Європі - це чіткий сигнал, що Путін збирається робити що завгодно, окрім завершення війни. Він шукає, як воювати далі. На це точно потрібна реакція. Реакція США, Європи та всіх у світі, хто хоче, щоб був мир", - заявив Зеленський.

Наразі полонені громадяни Китаю перебувають у Службі безпеки України.


Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...