
В Луганській області знищено понтонну переправу російських окупантів, а разом з нею і техніку ворога. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в Telegram, передають Патріоти України.
"Знищена переправа рашистів у Луганській області. Разом з понтонною переправою Збройні сили України знищили 3 БМП, 1 ІМР (інженерна машина розгородження - Ред.) і 3 вантажні автомобілі окупантів", - написав він. Геращенко продемонстрував знімки знищеної ворожої переправи й техніки ворога.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...