
На Донецькому та Таврійському напрямках українські військові відбили наступ ворога в районах населених пунктів Коровій Яр, Рубіжне та у напрямку Запоріжжя. Про це йдеться у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 18:00, передають Патріоти України.
Зокрема, на Слобожанщині триває часткове блокування Харкова, руйнування його інфраструктури, ураження позицій захисників Харківщини із застосуванням авіації та артилерії.
В районі міста Ізюм ворог намагався покращити тактичне положення на напрямках Андріївка - Заводи та Дібровне - Курулька. Проводить заходи логістичного забезпечення угруповання окупантів.
На Донецькому та Таврійському напрямках ворог, посиливши обстріли наявними засобами вогневого ураження, намагався просунутись вглиб території України в районах населених пунктів Коровій Яр і Рубіжне, розвинути наступ в напрямку Запоріжжя, однак у цьому успіху не мав та зазнав втрат.
Водночас окупанти продовжують знищувати Маріуполь, блокуючи місцевих мешканців та частину українських захисників в районі заводу "Азовсталь".
На тимчасово захопленій території Запорізької області, в місті Енергодар, співробітниками ФСБ РФ продовжується проведення фільтраційних заходів.
Зазначається, що на тимчасово захоплених територіях Харківщини та Луганщини окупанти займаються мародерством, крадіжками та пограбуванням місцевого населення - особливу увагу приділяють "вилученню" алкогольних напоїв та продуктів харчування.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...